۱۳۹۹/۰۸/۰۸

شرایط برای متقاضیان برنامه کارآفرینی استان آنتاریو تسهیل شد

شرایط متقاضیان کارآفرینی انتاریو

شرایط برای متقاضیان برنامه کارآفرینی استان آنتاریو تسهیل شد

مهاجرت به انتاریو از طریق برنامه‌ی کارآفرینی

طرح کارآفرینی برنامه‌ی استانی انتاریو (OINP Entrepreneur Stream)، برای جذب افرادی که به دنبال پیاده سازی یک ابتکار تجاری جدید یا خرید یکی از کسب و کارهای موجود در انتاریو هستند طراحی شده است.

 

متقاضیان موفق بر اساس توافقنامه‌ی عملکرد برای تاسیس یک کسب و کار در انتاریو، موفق به اخذ مجوز کار موقت خواهند شد. اگر توافقنامه‌ی سرمایه گذاری و ایجاد شغل در توافقنامه‌ی عملکرد ذکر شود و ضمیمه‌ی آن باشد، کارآفرینان فرصت دارند تا از طریق OINP، برای اخذ وضعیت اقامت دائم کانادا درخواست خود را ارائه نمایند. طرح کارآفرینی OINP بر اساس سیستم «ابراز علاقمندی EOI) عمل می‌کند که در آن شرکت کنندگان واجد شرایط قبل از ارائه‌ی یک درخواست کامل باید حتما دعوت به اپلای شوند.

 

در آگوست ۲۰۱۶، OINP برای راحت‌تر کردن ثبت نام در EOI، یک فرآیند درخواست آنلاین راه اندازی نمود که باعث می‌شد کارآفرینان در صورت دریافت نامه دعوت به درخواست ITA، راحت‌تر اپلای نمایند و بدین گونه موجب بهبود زمان رسیدگی به درخواست متقاضیان می‌شد.

 

در ماه‌های گذشته سابقه کار لازم برای متقاضی، به عنوان صاحب کسب و کار و یا مدیر ارشد، سی و شش ماه در طی شصت ماه گذشته بود. اما اکنون با تغییرات ایجاد شده، متقاضی کافی‌ست در طی ۶۰ ماه گذشته تنها ۲۴ ماه سابقه کار داشته باشد.

 

از دیگر تغییرات ایجاد شده می‌توان به کاهش حداقل مبلغ دارایی خالص و مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری در این برنامه اشاره کرد، که شرایط را برای پذیرش کار آفرینان راحت‌تر کرده است.  به عنوان مثال، حداقل دارایی خالص مورد نیاز برای کسب و کارهای واقع در منطقه‌ی تورنتوی بزرگ به ۸۰۰,۰۰۰ دلار و حداقل سرمایه گذاری شخصی مورد نیاز برای کسب و کارهای واقع در این منطقه به ۶۰۰,۰۰۰ دلار کاهش یافت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!