۱۳۹۹/۰۴/۱۵

دعوت نوا اسکوشیا از ۱۴۴ متقاضی اکسپرس انتری

دعوت نوا اسکوشیا از ۱۴۴ متقاضی اکسپرس انتری

جدیدترین پذیرش استان نوا اسکوشیا با دعوت از ۱۴۴ متقاضی اکسپرس انتری برگزار شد. این متقاضیان در مشاغل روابط عمومی، بازاریابی و تبلیغات با کد ۱۱۲۳ در دسته بندی ملی مشاغل کانادا (NOC) سابقه کار داشته‌اند و از طریق مسیر مهاجرتی اولویت‌های بازار کار دعوت شده‌اند تا تقاضای خود را برای انتخاب شدن از طرف استان نوا اسکوشیا ارائه کنند.

 

گفتنی است مسیر مهاجرتی اولویت‌های بازار کار به برنامه‌ی مهاجرت استانی نوا اسکوشیا اجازه می‌دهد در صف انتظار اکسپرس انتری به دنبال متقاضیان واجد شرایطی بگردد که مطابق با نیاز بازار کار استان هستند. در سال ۲۰۱۸ بود که از این مسیر مهاجرتی رونمایی شد و ابتدا برای شاغلان در شغل مربیان نونهالان و کودکان پیش دبستانی و سپس برای حسابداران، مددکاران اجتماعی و متقاضیان فرانسه زبان اکسپرس انتری دعوتنامه صادر کرد.

 

متقاضیان منتخب می‌بایست از کارفرمای قبلی خود توصیه نامه‌ای ارائه کنند دال بر اینکه ظرف پنج سال گذشته در یکی از شغل‌های روابط عمومی، تبلبیغات و بازاریابی حداقل دو سال یا بیشتر سابقه‌ی کار تمام وقت و یا معادل ان سابقه‌ی کار پاره وقت داشته‌اند.

 

آن‌ها همچنین باید زبان انگلیسی را به عنوان زبان اول خود انتخاب کنند و در تمام مهارت‌های آزمون زبان CLB نمره ۹ یا بالاتر اخذ کنند. از دیگر شرایط این متقاضیان داشتن فوق لیسانس بوده است؛ آن‌ها می‌بایست در کنار درخواست خود مدرکی که ثابت کند تحصیلات داشته‌اند، نظیر گزارش ارزیابی مدارک تحصیلی یا ECA را به اداره‌ی مهاجرت، شهروندی و پناهندگی ارائه کنند.

 

علاوه بر این، باید در تاریخ اول ژانویه ۲۰۱۹ یا بعد از آن ابراز تمایل یا Expression of Interest خود را به اکسپرس انتری ارائه می‌کردند. متقاضیان منتخب شانس انتخاب شدن از طرف استان نوا اسکوشیا را دارند. گفتنی است آن دسته از متقاضیان اکسپرس انتری که از طرف استان انتخاب می‌شوند ۶۰۰ امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی دریافت می‌کنند و بدین ترتیب حتما برای آن‌ها دعوتنامه جهت تقاضا برای اقامت دائم کانادا صادر خواهد شد. متقاضیانی که در این پذیرش دعوتنامه دریافت کردند باید درخواست کامل خود را تا حداکثر تاریخ ۱۹ ژانویه ۲۰۲۰ به برنامه‌ی مهاجرت استانی نوا اسکوشیا تقدیم کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!