۱۳۹۹/۰۵/۱۸

«پرواز بالاتر از پرندگان»: پریدن زن کانادایی با چتر نجات در جشن تولد ۹۰ سالگی!

«پرواز بالاتر از پرندگان»: پریدن زن کانادایی با چتر نجات در جشن تولد ۹۰ سالگی!

یک زن ۹۰ ساله کانادایی از اهالی North Battleford تولد خود را با پرش از هواپیما با چتر نجات جشن گرفت.

 

Wilda O’Brien اهل ساسکاچوان در کانادا به CTV News اعلام کرد:«حدود ۵ سال پیش فردی این موضوع را به من پیشنهاد داد، اما در آن زمان مایل به انجام این کار نبودم. پس از این ماجرا یک بار شخصی را در تلویزیون دیدم که در حال شیرجه زدن است و پیش خودم فکر کردم که کار چندان بدی به نظر نمی‌رسد.»

 

این زن از ارتفاع ۸ هزار فوتی از هواپیما به بیرون پرید و نمی‌توانست باور کند که حتی بالاتر از پرندگان پرواز می‌کند.

 

او گفت:«من ابتدا کمی نگران بودم، اما داشتن اضطراب در زمان انجام هر کاری برای اولین بار دور از انتظار نیست. هنگامی که در گذشته کار غواصی را آغاز کردم نیز دچار نگرانی بودم، اما من همچنان به داخل آب شیرجه می‌زنم.»

 

O’Brien در دهه‌ی هشتم از زندگی خود به یادگیری غواصی در یونان پرداخت، همچنین در دهه‌ی هفتم مشغول موج سواری در Walt Disney World شد. در حال حاضر او به این فکر می‌کند که وقتی ۱۰۰ ساله شد چه کاری انجام دهد.

 

او می‌گوید:« یکی از اصولی که من به آن معتقدم این است که شما هیچ وقت آنقدر پیر نیستید که نتوانید چیزی را امتحان کنید. اگر واقعا قصد انجام کاری را دارید، تا زمانی که امکانش وجود دارد آن را تجربه کنید چرا که زندگی فرصت بسیار ارزشمندی است.»

 

Jordan Metters، مالک شرکت Skydive در ساسکاچوان درباره خانم O’Brien می‌گوید:«بسیار هیجان‌انگیز است که او زندگی‌اش را به کامل‌‌ترین شکل ممکن می‌گذراند. تا زمانی که شما سرگرم هستید و از زندگی لذت می‌برید، مهم نیست که سن شما چقدر است.»

 

او در سال ۲۰۰۳ به سرطان مبتلا شد و در سال ۲۰۰۴ شیمی درمانی‌ را آغاز نمود. این بیماری ۹ سال بعد مجددا عود کرد و او تحت پرتودرمانی قرار گرفت. در حال حاضر بیماری‌ وی با درمان‌های دارویی تحت کنترل است.

 

این تجربه باعث شد که او به زندگی نگاه متفاوت‌تری داشته باشد، بنابراین او تصمیم گرفت تا به بهترین وجه ممکن زندگی کند و کارهایی که دوست دارد را انجام دهد.

 

او قبل از پرش با چتر نجات گفت:«امروز می‌خواهم از زندگی لذت ببرم. هر روز صبح که از خواب بیدار می‌شوم تصمیم می‌گیرم که از آن روز لذت ببرم و آن را به روز خوب و خاطره‌انگیزی تبدیل کنم.»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!