۱۳۹۹/۰۴/۲۲

پذیرش انتاریو در روز ۱۷ ژوئن

پذیرش انتاریو در روز ۱۷ ژوئن

جدیدترین خبرها از این حکایت دارند که استان انتاریو روز ۱۷ ژوئن پذیرش مرتبط با برنامه‌ی مهاجرت استانی خود را برگزار کرده و طی آن برای نیروی کار شاغل در مشاغل نیازمند مهارت که در سیستم اکسپرس انتری حضور داشته‌اند دعوتنامه صادر کرده است.

 

برنامه‌ی مهاجرت استانی انتاریو در این پذیرش از ۷۵۸ متقاضی که واجد شرایط مسیر مهاجرتی Express Entry Skilled Trades بوده‌اند دعوت کرده است. گفتنی است از ۱۸ ژانویه ۲۰۱۸ تا کنون این بیشترین تعداد متقاضیانی بوده است که از طریق این مسیر مهاجرتی در یک پذیرش دعوت شده‌اند.

 

متقاضیان دعوت شده هم در صف انتظار اکسپرس انتری دارای پروفایل بوده‌اند و هم در شغل و تجارتی که نیازمند مهارت بوده، دارای سابقه‌ی کار بوده‌اند. همچنین امتیاز آن‌ها در سیستم جامع رتبه بندی یا CRS بین ۴۰۰ تا ۴۳۶ بوده است.

 

اگر متقاضیانی که تمایل یا NOI کردند یا از طرف انتاریو دعوتنامه‌ای برایشان صادر شد با موفقیت مورد انتخاب استان انتاریو قرار گیرند ۶۰۰ امتیاز دیگر به امتیاز اصلی‌شان در CRS افزوده خواهد شد. این امتیازهای اضافی متقاضی را در موقعیتی قرار خواهد داد که در پذیرش بعدی اکسپرس انتری حتما برای او دعوتنامه جهت تقاضا برای اقامت دائم ارائه نماید.

 

از ابتدای سال جاری میلادی تا کنون مجموعا ۹۴۸ متقاضی در مسیر مهاجرتی Skilled Trades توسط برنامه‌ی مهاجرت استانی انتاریو دعوت شده‌اند. این دومین پذیرش انتاریو در ماه ژوئن امسال است. در سوم ژوئن نیز انتاریو از آن دسته از متقاضیان اکسپرس انتری که حداقل ۳۵۸ امتیاز داشتند دعوت کرد تا تقاضای خود را برای انتخاب شدن از طرف استان ارائه کنند.

 

سهمیه‌ی انتاریو برای سال سال جاری میلادی ۷۶۰۰ نفر است. این تعداد شامل ۲۵۰ نیروی کار موقت در مشاغلی که سطح مهارتی متوسط دارند و یا سطح مهارت شغلشان در دسته بندی ملی مشاغل یا NOC برابر باC  است می‌شود. در سال ۲۰۱۹ بیش از نیمی از مجموع ۷۳۹۱ متقاضی که از طرف برنامه‌ی مهاجرت استانی دعوت شدند را متقاضیان اکسپرس انتری تشکیل داده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!