۱۳۹۹/۰۸/۰۸

جدیدترین Tech Draw انتاریو برگزار شد

جدیدترین Tech Draw انتاریو برگزار شد

جدیدترین خبرها حکایت از آن دارند که استان انتاریو روز ۱۵ام اکتبر جدیدترین Tech Draw را برگزار کرده و طی آن از ۷۷۲ متقاضی اکسپرس انتری دعوت کرده است تا تقاضای خود برای انتخاب شدن از طرف استان را ارائه کنند. برنامه‌ی مهاجرت استانی انتاریو متقاضیانی را هدف گرفته که ممکن است واجد شرایط مسیر مهاجرتی اولویت‌های سرمایه‌ی انسانی اکسپرس انتری باشند. حداقل امتیاز متقاضیان اکسپرس انتری در سیستم جامع رتبه بندی بین ۴۶۲ تا ۴۷۰ بوده است.متقاضیان نیازی به داشتن پیشنهاد شغل نداشته‌اند اما می‌بایست علاوه بر داشتن پروفایل در سیستم اکسپرس انتری، در یکی از شش شغل زیر که مربوط به فناوری هستند نیز حداقل یک سال سابقه کار می‌داشتند:

 

  • مدیران سیستم‌های اطلاعات و کامپیوتر NOC 0213
  • مهندسان کامپیوتر NOC 2147
  • مدیران دیتا و تحلیلگران سامانه داده‌ها NOC 2172
  • طراحان و مهندسان نرم افزار NOC 2173
  • توسعه دهندگان رسانه‌های تعاملی و برنامه نویسان کامپیوتر NOC 2174
  • طراحان و توسعه دهندگان وب NOC 2175

متقاضیان منتخب هم اکنون ۴۵ روز تقویمی فرصت دارند درخواست خود را برای انتخاب شدن از طرف استان ارائه کنند. اگر از طرف انتاریو انتخاب شوند به صورت خودکار ۶۰۰ امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی دریافت می‌کنند و بدین ترتیب در پذیرش بعدی اکسپرس انتری حتما برای تقاضا جهت اقامت دائم کانادا دعوتنامه دریافت خواهند کرد. این اصل در مورد هر فردی که از طرف یکی از برنامه‌های مهاجرت استانی انتخاب شود صدق می‌کند.

 

این چهارمین Tech Draw انتاریو طی سال جاری بود. گفتنی است Tech Draw مورخ ۲۹ جولای بزرگترین Tech Draw تا به اینجای سال ۲۰۲۰ بوده است و طی آن مجموعا ۱,۲۸۸ متقاضی اکسپرس انتری دعوت شدند. استان انتاریو یکی از ۹ استانی است که برنامه‌ی مهاجرتی آن‌ها با اکسپرس انتری مرتبط است. تنها استانی که برنامه‌ی مهاجرت استانی ندارد کبک است. متقاضیانی که از طرف انتاریو اعلانیه‌ی تمایل یا NOI دریافت می‌کنند باید واجد شرایط مسیر اولویت‌های سرمایه انسانی باشند.

 

گفتنی است سیستم اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته‌ی کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه‌ی کانادایی از سراسر جهان بر پایه‌ی امتیازات و معیارها مهاجر جذب می‌کند. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می‌شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه‌ی کار امتیازدهی می‌کند. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش‌ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می‌شود.

 

Tech Draw چیست؟

Tech Drawهای برنامه‌ی مهاجرت استانی انتاریو از طریق مسیر مهاجرتی اولویت‌های سرمایه‌ی انسانی انجام می‌شوند؛ این مسیر به برنامه‌ی مهاجرت استانی انتاریو اجازه می‌دهد در صف انتظار اکسپرس انتری فدرال به دنبال متقاضیانی بگردد که واجد شرایط این مسیر هستند. جاب آفر یا پیشنهاد شغل در مسیر اولویت‌های سرمایه‌ی انسانی از جمله شرایط ضروری نیست اما متقاضیان باید در صف انتظار اکسپرس انتری پروفایل داشته باشند. هدف از این پذیرش‌ها مشخصا انتخاب متقاضیان اکسپرس انتری واجد شرایطی است که در یکی از شش شغل مزبور حداقل یک سال سابقه کار تمام وقت و مداوم و یا معادل آن سابقه‌ی کار پاره وقت داشته‌اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!