۱۴۰۰/۰۲/۲۵

ارزشیابی مدارک تحصیلی توسط WES کانادا

 ارزشیابی مدارک تحصیلی شما توسط موسسه WES کانادا:

 تایید مدارک تحصیلی از جمله ملزومات دریافت ویزای تحصیلی ، کاری یا مهاجرت به کانادا و یا دیگر کشورها میباشد  و با توجه به نوع ویزا یا دانشگاهی که از طریق آن اقدام می کنید ، باید موسسه مناسب خود را بیابید و از آن طریق اقدام به تایید و معادلسازی مدارک تحصیلی خود نمایید.

انتخاب موسسه ، به گزینه هایی که دانشگاه ها یا دولت آمریکا یا کانادا به شما معرفی می کند بستگی دارد. موسسه WES یکی از معتبرترین موسساتی است که در زمینه  ارزشیابی مدارک تحصیلی فعالیت می کند و خدمات آن تقریبا مورد قبول کلیه دانشگاه ها و سازمان ها از جمله اداره مهاجرت کانادا می باشد.

 این موسسه ، خدمات معادلسازی و تایید مدارک تحصیلی از سراسر جهان از جمله ایران را به مدارک قابل ارایه به سازمان ها ، موسسات  تجاری و آموزشی و دانشگاه های کشورهای آمریکا و کانادا به انجام می رساند. همچنین جهت اقدام برای مهاجرت و یا اخذ اقامت  کانادا  تائید مدرک تحصیلی توسط این موسسه الزامی برای اداره مهاجرت کانادا ضروری میباشد.

این شرکت با  توجه به تجربیات بیشمار خود این افتخار را دارد که خدمات مذکور را جهت متقاضیان به نحو احسن و درکمترین زمان ممکن انجام دهد.

جهت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۷۶۰۰۰۲۱۱ تماس حاصل فرمائید.

error: Content is protected !!