۱۴۰۰/۰۲/۲۵

مهاجرت به آلمان از روش نیروی متخصص

مهاجرت به آلمان از روش نیروی متخصص

مهاجرت به آلمان و شرایط عمومی آن

کشور آلمان که با نام رسمی جمهوری فدرال آلمان معرفی می شود، در قاره اروپا واقع شده است و از صنعتی ترین کشورهای جهان می باشد. آلمان همچنین ثروتمندترین کشور اروپایی می باشد. این کشور از ۱۶ ایالت تشکیل شده است که در برخی از مسائل می توانند به صورت مستقل عمل کنند. آلمان عضو سازمان ملل متحد، ناتو، کشورهای گروه هشت و گروه پنج بوده و از بیان گذاران اتحادیه اروپا نیز می باشد. با توجه به اینکه این کشور چهارمین کشور قدرتمند صنعتی است، کارخانه جات و کمپانی های بزرگی در آلمان مستقر هستند و باعث به وجود آمدن فرصت شغلی فراوان در این کشور شده اند. کشور آلمان در سال های اخیر با کمبود نیروی کار مواجه بوده است و  برای تامین نیروی مورد نیاز خود اقدام به جذب مهاجرین از سراسر جهان نموده است. بنابراین برنامه های مهاجرتی و شرایط ویژه برای جذب مهاجرین در نظر گرفته شده است. سیستم آموزشی شناخته شده در سطح دنیا و دانشگاه های رایگان نیز دلیل دیگری برای مهاجرین است که این کشور صنعتی را به عنوان مقصد مهاجرت خود انتخاب نمایند. از این رو هر ساله مهاجرین زیادی اقدام به اخذ اقامت آلمان می نمایند که در این بین ایرانیان زیادی نیز کشور آلمان را به عنوان مقصد خود برای مهاجرت انتخاب می کنند.

در روش نیروی متخصص متقاضی، می تواند با داشتن یک پیشنهاد کار در زمینه ی حرفه های مورد نیاز در این کشور، اقامت موقت آلمان را دریافت کرده و بعد از ۳ سال اقامت دائم کشور آلمان را دریافت کنید.

شرایط متقاضی

  • باید در حرفه ی مورد نظر متقاضی در آلمان کمبود نیروی کار حرفه ای واجد شرایط باشد.
  • متقاضی باید یک پیشنهاد کار در کشور آلمان داشته باشد. ما این موقعیت شغلی را برایتان آماده می کنیم.
  • مدرک تحصیلی شما باید معادل با یک مدرک آلمانی تشخیص داده شود. شما باید قبل از ورود به آلمان درخواست تعیین هم ارزی مدرکتان را بدهید.
  • سن شما باید بین ۲۷ تا ۳۵ سال باشد.
  • شما باید آمادگی لازم را برای یادگیری زبان آلمانی در حد basic یا A2 داشته باشید.
  • برای مهاجرت به کشور آلمان از روش نیروی متخصص، می توانید با داشتن یک پیشنهاد کار در زمینه ی حرفه های مورد نیاز در این کشور، اقامت موقت آلمان را دریافت کرده و بعد از ۳ سال اقامت دائم کشور آلمان را دریافت کنید.

 

شرایط متقاضی:

باید در حرفه ی مورد نظر متقاضی در آلمان کمبود نیروی کار حرفه ای واجد شرایط باشد.

متقاضی باید یک پیشنهاد کار در کشور آلمان داشته باشد. ما این موقعیت شغلی را برایتان آماده می کنیم.

مدرک تحصیلی شما باید معادل با یک مدرک آلمانی تشخیص داده شود. شما باید قبل از ورود به آلمان درخواست تعیین هم ارزی مدرکتان را بدهید.

سن شما باید بین ۲۷ تا ۳۵ سال باشد.
شما باید آمادگی لازم را برای یادگیری زبان آلمانی در حد basic یا A2 داشته باشید.

مزایای این روش:

حضور در کشور آلمان به عنوان محبوب ترین کشور از نظر مهاجران

اشتغال در حیطه ی تخصصی به محض ورود به آلمان
–    قابلیت تبدیل این ویزا به اقامت دائم
–    عدم نیاز به مدرک زبان انگلیسی
–    کوتاهی پروسه

error: Content is protected !!