۱۴۰۰/۰۹/۱۷

جدیدترین پذیرش جزیره‌ی پرنس ادوارد برگزار شد

جدیدترین پذیرش جزیره‌ی پرنس ادوارد برگزار شد

روز بیستم فوریه را در حالی پشت سر گذاشتیم که طی آن، جزیره‌ی پرنس ادوارد با برگزاری جدیدترین پذیرش خود در سال ۲۰۲۰ از طریق دسته‌های مهاجرتی Labour Impact، Business Impact و اکسپرس انتری برای ۱۵۳ متقاضی دعوتنامه صادر کرد. جزئیات تعداد دعوتنامه‌های هر دسته به شرح زیر است:

 

۱۴۳ دعوتنامه برای متقاضیان اکسپرس انتری و Labour Impact

 

۱۰  دعوتنامه برای Business Impact

 

دسته‌ی اکسپرس انتری برنامه‌ی مهاجرت استانی جزیره‌ی پرنس ادوارد با سیستم اکسپرس انتری فدرال در ارتباط است و به این استان اجازه می‌دهد متقاضیان دسته‌های تجربه‌ی کانادایی، مشاغل فنی نیازمند مهارت و اسکیلد ورکر فدرال را برای اقامت دائم انتخاب کند.

 

گفتنی است متقاضیانی که از طرف استان انتخاب می‌شوند در سیستم جامع رتبه بندی ۶۰۰ امتیاز اضافی کسب می‌کنند و بدین ترتیب در دور بعدی حتما برای آن‌ها نیز دعوتنامه صادر خواهد شد. دسته‌ی مهاجرتی Labour Impact نیز مختص اتباع خارجی است که از طرف یک کارفرمای مقیم جزیره پرنس ادوارد پیشنهاد کار معتبر دریافت کرده‌اند و از حمایت او برخوردار هستند. این دسته به اکسپرس انتری مرتبط نیست.

 

حداقل امتیاز متقاضیان دسته‌ی Business Impact در سیستم امتیازدهی مختص این مسیر مهاجرتی ۱۲۲ بوده است. حداقل امتیاز متقاضیان اکسپرس انتری و Labour Impact اعلام نشده است. شایان ذکر است که علاقه مندانی که مایل هستند از طریق اکسپرس انتری، Labour Impact یا Business Impact از طرف استان انتخاب شوند می‌بایست در گام نخست تمایل خود را با ارائه‌ی Expression of Interest اعلام کنند.

 

متقاضیان واجد شرایط سپس وارد صف انتظار اکسپرس انتری می‌شوند و بر اساس پاسخ‌هایی که در ابراز تمایل خود اعلام کرده اند رتبه بندی خواهند شد. باید توجه داشت که ابراز تمایل یا Expression of Interest درخواست نیست بلکه صرفا اقدامی است برای اعلام تمایل متقاضی به برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد تا او را برای انتخاب در نظر بگیرد. سپس متقاضیانی که بالاترین امتیاز را دارند طی پذیرش‌های ماهانه دعوت به ارائه درخواست اقامت می‌شوند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!