۱۴۰۰/۰۲/۲۵

دعوت بریتیش کلمبیا از ۳۶۲ متقاضی در جدیدترین پذیرش PNP

دعوت بریتیش کلمبیا از ۳۶۲ متقاضی در جدیدترین پذیرش PNP

استان بریتیش کلمبیای کانادا در تاریخ بیست و هفتم آوریل ۲۰۲۱ از طریق برنامه‌ی مهاجرت استانی خود سومین پذیرش بزرگ سال جاری را برگزار کرده و مجموعا برای ۳۶۲ متقاضی دعوتنامه صادر کرده است.

 

در این پذیرش متقاضیان Skilled Worker و International Graduate در هر دو دسته‌ی اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا  (EEBC) و Skills  Immigration (SI) هدف گرفته شدند. بریتیش کلمبیا همچنین از طریق مسیر مهاجرتی Entrepreneur Immigration هم دعوتنامه صادر کرد.

 

حداقل امتیاز متقاضیان منتخب در این پذیرش بین ۷۸ تا ۹۵ متغیر بوده است. همچنین طی پذیرش جداگانه‌ای از ۱۴ متقاضی با کد شغلی NOC 0621 یا NOC 0631 و امتیاز ۱۱۳ دعوت شد.

 

اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا یا به اختصار EEBC متقاضیانی را انتخاب می‌کند که در سیستم اکسپرس انتری دولت فدرال کانادا پروفایل معتبر دارند. دسته‌ی Skills Immigration هم برای کارگران ماهر و نیمه ماهری است که شغلشان در بریتیش کلمبیا با تقاضای بالایی روبه‌روست.

 

متقاضیانی که طی این پذیرش دعوتنامه دریافت کردند هم عمدتا به عنوان مدیر رستوران، خرده فروش و عمده فروش فعالیت داشته‌اند. حداقل امتیاز این متقاضیان هم ۱۱۳ بوده است.

 

استان بریتیش کلمبیای کانادا تا به اینجای سال ۲۰۲۱ از طریق برنامه‌ی مهاجرت استانی خود مجموعا برای ۳,۸۹۳ متقاضی دعوتنامه صادر کرده است.

 

چنانچه علاقه‌مند به مهاجرت به بریتیش کلمبیا از طریق Express Entry BC (EEBC) و Skills Immigration هستید در گام نخست باید از طریق پرتال آنلاین برنامه‌ی مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا پروفایلی ایجاد کنید و در Skills Immigration Registration System (SIRS) ثبت نام کنید. سپس بر اساس عواملی نظیر سن، تحصیلات، دانش زبانی، سطح تحصیلات سابقه‌ی کار، مکان استخدامتان در بریتیش کلمبیا و حقوقتان رتبه بندی می‌شوید. در صورت تایید می‌توانید از انتخاب استانی‌تان برای ارائه‌ی درخواست اقامت دائم به وزارت مهاجرت کانادا استفاده کنید.

 

پذیرش‌های اکسپرس انتری معمولا هر دو هفته یک بار برگزار می‌شوند و امکان صدور دعوتنامه تا سقف ۵۰۰۰ نفر در هر پذیرش وجود دارد. بریتیش کلمبیا از طریق برنامه‌ی مهاجرت استانی خود و سایر مسیرهای مهاجرتی به صورت هفتگی پذیرش برگزار می‌کند.

 

درباره‌ی برنامه‌ی مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا

برنامه‌ی مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا قصد دارد تا کارگران خارجی را که در استان تقاضای بالایی برای آن‌ها وجود دارد و آن‌ها هم می‌خواهند در این استان اقامت دائم داشته باشند جذب کند.

 

برنامه‌ی مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا دارای دو مسیر مهاجرتی است:  Skills Immigration و اکسپرس انتری و هر دوی این مسیرها به زیرمجموعه‌هایی تقسیم می‌شوند. هر دو مسیر مهاجرتی تحت مدیریت Skills Immigration Registration System (SIRS) هستند. چنان‌چه علاقه‌مند به مهاجرت به بریتیش کلمبیا از طریق Express Entry BC (EEBC) و Skills Immigration هستید در گام نخست باید از طریق پرتال آنلاین برنامه‌ی مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا پروفایلی ایجاد کنید و در Skills Immigration Registration System (SIRS) ثبت نام کنید. سپس بر اساس عواملی نظیر سن، تحصیلات، دانش زبانی، سطح تحصیلات سابقه‌ی کار، مکان استخدامتان در بریتیش کلمبیا و حقوقتان رتبه بندی می‌شوید. در صورت تایید می‌توانید از انتخاب استانی‌تان برای ارائه‌ی درخواست اقامت دائم به وزارت مهاجرت کانادا استفاده کنید.

 

در صورت دعوت شدن از طرف استان بریتیش کلمبیا ۳۰ روز فرصت دارید درخواست کامل خود را از طریق سیستم آنلاین برنامه‌ی مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا ارائه کنید. وقتی این کار را کردید ظرف دو یا سه ماه از تصمیم استان بریتیش کلمبیا مطلع خواهید شد. در صورتی که از طرف استان انتخاب شوید می‌توانید تقاضای خود برای اقامت دائم از طریق Provincial Nominee Class را به اداره‌ی مهاجرت کانادا ارائه کنید. انتخاب شما از طرف استان تا شش ماه اعتبار دارد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!