۱۴۰۱/۰۲/۲۹

شرایط و هزینه تحصیل در دبیرستان های شبانه روزی کانادا

دبیرستان های شبانه روزی کانادا

امروزه باتوجه به داشتن سیستم آموزشی خوب کشور کانادا بیشتر افراد قصد تحصیل در این کشور را دارند . همانطور که می دانید موفقیت دانش آموزان حدود ۸۰ درصد بستگی به دبیرستانی دارد که دانش آموز در آن تحصیل می کند . فضای دبیرستان های شبانه روزی کانادا حالت دانشگاه دارد و فرد تلاش بیشتری برای پیشرفت تحصیلی خود می کند . در این مقاله از ایران مهاجر قصد داریم به بررسی دبیرستان های شبانه روزی کانادا بپردازیم پس در ادامه با ما همراه باشید .

شرایط تحصیل در دبیرستان های شبانه روزی کانادا

یک سری شرایط برای ورود به دبیرستان های شبانه روزی کانادا وجود دارد . شرط اول سن دانش آموز می باشد که باید بین ۱۰ تا ۱۸ سال باشد تا بتواند در این مدارس تحصیل کند همچنین دومین شرط داشتن مدرک زبان انگلیسی می باشد . اما توجه داشته باشید که مدرک زبان انگلیسی چندان هم مهم نمی باشد و افراد بدون داشتن مدرک زبان نیز می توانند در مدارس شبانه روزی تحصیل کنند .

دبیرستان های شبانه روزی کانادا و چگونگی تحصیل دانش آموزان

دانش آموزان می توانند در زمان تحصیل خود در مدارس شبانه روزی به راحتی در کانادا اقامت داشته باشند و دانش آموزان خارجی در آخرهفته ها و زمان های تعطیل نیز می توانند در این مدارس حضور داشته باشند و از امکانات آن استفاده کنند.

تحصیل در کانادا

بهترین  دبیرستان های شبانه روزی کانادا

در این مقاله به معرفی انواع مدارس شبانه روزی برتر کانادا می پردازیم :

 • مدرسه برنتوود

برنتوود یکی از بهترین مدارس کانادا در وونکور می باشد که دارای سیستم آموزشی بسیار جذابی می باشد و دارای کلاس های ۹ تا ۱۲ می باشد و فضای زیبا و جذاب که قدرت یادگیری افراد را بالا می برد .

 • مدرسه ملکه مارگات

مدرسه ملکه مارگات یکی از بهترین مدارس شبانه روزی کانادا می باشد که روی آموزش دانش آموزان دبیرستانی تمرکز دارد . این مدرسه دارای کلاس های ۶ تا ۱۲ می باشد . این مدرسه در رشته های دو میدانی ، سوارکاری ، تحصیلی و… بسیار عملکرد خوبی را ارائه می دهند .

 • مدرسه عالی شبانه روزی اپلبی

مدرسه عالی اپلبی یکی دیگر از دبیرستان های شبانه روزی کانادا می باشد که در انتاریو قرار دارد و از کشورهای مختلف دانش آموز می پذیرد . این مدرسه دارای کلاس های ۷ تا ۱۲ می باشد و سیستم آمکوزشی خوبی را به دانش آموزان خود ارائه می دهد .

 • مدرسه شبانه روزی لیکفیلد

این مدرسه یکی از بهترین مدارس شبانه روزی کانادا می باشد و دارای دنش آموزان ممتاز و محیطی کاملا گرم و صمیمانه می باشد . ظرفیت این مدرسه ۲۷۵ نفر می باشد و هزینه آن حدود ۳۳هزار دلار تا ۷۰ هزار دلار کانادا می باشد .

 • مدرسه شبانه روزی شاونیگان

مدرسه شبانه روزی شاونیگان یکی از دبیرستان های شبانه روزی خوب با سیستم آموزشی بسیار جذابی که دارد دانش آوزان را با چالش های زیادی روبه رو می کند .

 • مدرسه شبانه روزی کلمبیا

این مدرسه شبانه روزی دارای کلاس های ۷ تا ۱۲ می باشد و افرادی که از این مدسه شبانه روزی فارغ التحصیل می شوند به راحتی می توانند در دانشگاه کلمبیا ادامه تحصیل دهند . هزینه تحصیل در این مدرسه شبانه روزی حدود ۲۳۰۰۰ دلار  کانادا می باشد .

بهترین سن برای وارد شدن به دانشگاه شبانه روزی کانادا چیست ؟

بهترین سن برای وارد شدن به دانشگاه شبانه روزی کانادا حدود ۱۳ سالگی می باشد . سن بیشتر ۱۹ سالگی برای ورود به دانشگاه شبانه روزی نیاز نیست .

هزینه شهریه سالانه مدرسه های شبانه روزی کانادا ؟

مدارس شبانه روزی کانادا شهریه آن ها نسبت به سایر مدارس شبانه روزی کشورهای مختلف کمتر می باشد و همین باعث استقبال افراد از مدارس شبانه روزی کانادا شده است . هزینه سالیانه این مدارس حدود ۲۵۰۰۰ هزار الی ۴۵۰۰۰ دلار کانادا می باشد و با توجه به نوع دانشگاه متفاوت است .

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در مدرسه های شبانه روزی کانادا

داشتن کارنامه دو سال قبل و گزارش پیشرفت تحصیلی به همراه ریز نمرات

 • قبولی در آزمون ورودی
 • شرکت در مصاحبه
 • کارت واکسیناسیون
 • داشتن کپی پاسپورت
 • ۳ قطعه عکس
 • ارائه مدرک زبان انگلیسی

دبیرستان کانادا

تحصیل در مدارس شبانه روزی کانادا چه ویژگی هایی دارد ؟

 • گرفتن ویزای دانش آموزی
 • پیشرفت تحصیلی دانش آموزان
 • وارد شدن سریع به بازار کار
 • مدرسه های شبانه روزی دارای شهریه های کمتری می باشند .
 • دریافت مدرک دیپلم با اعتبار بالا
 • آشنا شدن با فرهنگ های متنوع
 • بهره مند شدن از فناوری های پیشرفته

بورسیه تحصیلی در مقطع دبیرستان کانادا چه شرایطی دارد؟

شرایط تحصیل در دبیرستان های کانادا

رشته های تحصیلی دبیرستان در کانادا

تحصیل رایگان در دبیرستانهای کانادا

مدرسه های شبانه روزی کانادا ؟

به صور کلی کانادا دارای ۲۱ مدرسه شبانه روزی در مقطع ابتدایی و دبیرستان می باشد که در این مقاله تعدادی از بهترین دبیرستان های شبانه روزی کانادا را به شما معرفی کردیم .

بهترین موسسه برای مشاوره مهاجرت ؟

تیم متخصص و قدرتمند ایران مهاجر شرایط شما را بررسی می کند و باتوجه به آن بهترین راه را برای مهاجرت کردن به شما پیشنهاد می کند و در صورتی که با روش پیشنهادی به شما برای مهاجرت موافق بودید می توانید مراحل مهاجرت را به کارشناسان ما بسپارید تا مهاجرتی راحت را داشته باشید.

ایران مهاجر دارای مشاوران حرفه و کاربلد می باشد که با سالها سابقه در این کار می توانند در هر زمینه مهاجرتی مانند ، مهاجرت تحصیلی ، مهاجرت کاری و… بهترین راه کرد را به شما ارائه دهند.

ایران مهاجر با بیش از ۵ سال سابقه ارائه دهنده خدمات به بسیاری از افراد بوده است و از این طریق، افراد زیادی توانسته اند در زمینه های مختلف برای مهاجرت از راهنمایی های این موسسه استفاده کنند و مهاجرتی راحت و بدون دردسر را داشته باشند.

ایران مهاجر

مشاوران مجرب ایران مهاجر همه روزه هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری آماده ارائه خدمات و مشاوره به شما عزیزان در بحث مهاجرت می باشند تا شما بتوانید مهاجرتی بدون ریسک و راحت را تجربه کنید .

امیدواریم که این مقاله از ایران مهاجر که به بررسی دبیرستان های شبانه روزی کانادا پرداختیم به شما کمک های لازم را کرده باشد. درصورت هرگونه سوال با مشاوران ما در ارتباط باشید .

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!