از آنجایی که شروع هر پروسه مهاجرتی هم وقتگیر است و هم پر هزینه، لذا قبل از انجام آن باید خوب فکر‌ کرد و بعد تصمیم گرفت.
🔶 اکسپرس اینتری را میتوان موفق ترین نمونه روش های مهاجرتی برشمرد.‌
🔶 جدای آنکه بسیار سریع است، آن استرس موجود در روش هایی مانند کبک را ندارد و یکی‌ دیگر از محاسن آن این است که افراد در یک فضای رغابتی بر اساس تواناییهای خود انتخاب میشوند.
🔶 اینکه به دلیل زبان ضعیف اغلب ما ایرانیها، این روش تا کنون خیلی مناسب نبوده را نمیتوان ضعف آن برشمرد و جالب است بدانید این برنامه به طور کل یکی از محبوب ترین روشهای مهاجرتی در اکثر کشورهای دنیا به حساب میآید.
🔶 در گذشته در این برنامه گرفتن جاب آفر جایگاه ویژه ای داشته و برابر بود با تمامی امتیازات دیگری که از تواناییهای خود کسب میکنید. اما هم اکنون داستان متفاوت است و امتیاز جاب آفر به مقدار منطقی کاهش پیدا کرده است.
🔶 در مورد‌ جاب آفر قبلا زیاد صحبت کرده ایم و اینکه میشود یا نمیشود را به خودتان واگذار مینماییم.

@IRANMOHAJERGROUP

➕به طور کلی آیتمهای دخیل در این روش را هم قبلا توضیح داده ایم. اما حال میخواهیم نتیجه گیری کنیم. اگر این آیتمها را دارید برای اکسپرس اینتری اقدام کنید:

➕#زبانتان_عالی است. ➕اولین و مهم ترین آیتم #زبان_انگلیسی است. تاثیر این فاکتور به حدی زیاد است که تمامی آیتمهای دیگر را نیز تحت پوشش خود قرار میدهد. اگر میتوانید آیلتس ۷ و بالاتر بگیرید شانس شما برای این روش زیاد است. اگرچه برای ورود و شروع کار نمره ۶ کفایت میکند اما در فضای رقابتی که وجود دارد با نمره ۶ نمیتوان کاری کرد. بهترین نمره برای این روش CLB 9 است. این یعنی:
Listening 8
Reading 7
Speaking 7
Writing 7
✔️ و با داشتن این نمره ها قطعا شانس شما بسیار افزایش خواهد یافت.

👈\سنتان حدود ۳۰ سال و یا کمتر است‌. یکی دیگر از آیتمهای مهم سن است‌. نه اینکه برای سنین بالاتر نشود کاری کرد… خیر … اما امتیاز و به طبع آن شانس کم میشود. پس بهترین سن کمتر از ۳۰ سال است.

👈\ سابقه کارتان بیش از ۳ سال است. با سابقه کاری بیش از ۳ سال میتوان بیشترین امتیاز را از این روش کسب کرد و ترکیب آن با زبان بالا یکی از عوامل موفقیت شما خواهد بود.

👈\فوق لیسانس و یا دکتری هستید. قطعا مدرک تحصیلی بالا نیز یکی دیگر از عوامل موفقیت شماست. این‌ مدارک تحصیلی در ترکیب با مدرک زبان بالا امتیاز خوبی را برای شما خواهد آورد‌.

👈\ داشتن هر چهار گزینه در کنار هم میتواند راه را برای شما بسیار هموار کند. اگر چه داشتن هر ۴ گزینه فوق مشکل است اما میتواند شما را کمتر از یک سال به کانادا برساند.
👈\ البته عوامل دیگری مانند داشتن سابقه کار کانادایی و تحصیل در کانادا را نیز نباید نادیده گرفت.