2024/06/20

شرایط ویژه کسب اقامت ترکیه با امکان دریافت پاسپورت

کسب اقامت ترکیه به همراه اخذ پاسپورت

کشور ترکیه

ترکیه کشوری اورآسیایی، با زبان رسمی ترکی استانبولی و واحد پولی لیر است و اخذ پاسپورت ترکیه همواره جزو محبوب ترین ها بوده است. اقتصاد این کشور در سال های اخیر رشد چشمگیری داشته است. اکثر مردم تمایل به دریافت پاسپورت دوم دارند، اخذ پاسپورت ترکیه (Türk pasaportu) نیز یکی از گزینه  های پاس دوم می باشد . افراد می توانند برای شهروندی ترکیه از طریق سرمایه گذاری در مدت کوتاه نیز اقدام کنند. در حال حاضر 28 کشور در جهان وجود دارد که متقاضیان می‌توانند به راحتی پاسپورت دوم خود را بدون نیاز به اقامت و تمدید، اخذ نمایند. متقاضیان اخذ پاسپورت ترکیه می توانند از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک در ترکیه، پاسپورت این کشور را بدست بیاورند. برای اخذ اقامت ترکیه تضمینی می توانید از طریق موسسه حامی مهاجر اقدام نمایید.

اگر مایل به دریافت اقامت دائم، حق شهروندی و پاسپورت کشور ترکیه برای خود و اعضای خانواده هستید، خرید ملک در ترکیه را به شما پیشنهاد می کنیم.

اگر می‌خواهید بدون محدودیت تجارت کنید، ارتباط خود را با دنیا حفظ کرده و با پرداخت حداقل هزینه پاسپورتی معتبر برای خود و خانواده‌تان تهیه کنید، توصیه ما به شما خرید ملک در ترکیه و دریافت پاسپورت این کشور است. کشور ترکیه به عنوان یکی از برترین مقاصد توریستی دنیا است که همواره مورد توجه شهروندان ایرانی بوده و با حضور دانشگاه ها و موسسات آموزشی با کیفیت و بین المللی، مراکز خرید و امکانات شهری جذاب و امکان سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات، مهاجرت به ترکیه به یکی از ترندترین و پرمخاطب ترین گزینه های متقاضیان ایرانی بدل شده است.

آیا به دنبال اقامت و گرفتن پاسپورت معتبر در نزدیکی ایران هستید؟

ما روش خرید ملک در ترکیه را به شما پیشنهاد میکنیم. ترکیه کشوری موفق و در حال پیشرفت میباشد، و از نظر مجامع بین المللی دارای اهمیت فراوان است. به دلیل نزدیکی فرهنگی ایران و ترکیه و شباهت‌ های اقلیمی این دو کشور، می ‌توان گفت که بازار بین ‌المللی و فعال ترکیه، سکونت، تحصیل و کار، این کشور را به گزینه ‌ای منطقی و مناسب برای بسیاری از ایرانیان تبدیل کرده است.

خرید ملک در ترکیه

مزایای خرید ملک در ترکیه چیست؟

 1. قیمت زمین و ملک در ترکیه با توجه به وضعیت تورم و قیمت املاک ایران وضعیت بهتری را برخوردار است.
 2. با توجه به آنکه هرروزه به تعداد توریستان ترکیه اضافه میشود، بدون شک آپارتمان ها و خانه های خریداری شده گزینه بسیار خوبی برای کسب درآمد و اجاره خواهد بود.
 3. اخذ پاسپورت در سریعترین زمان که دارای رتبه 39 دنیا برای تمامی اعضای خانواده که بدین معنی است که دارنده پاسپورت ترکیه بدون نیاز به ویزا مجاز به ورود به 72 کشور دنیا خواهد بود.
 4. همچنین با اخذ پاسپورت ترکیه با توجه به آنکه اعتبار آن از پاسپورت ایرانی بالاتر است پروسه دریافت ویزای سایر کشور ها از جمله ویزای شینگن به مراتب آسانتر خواهد بود
 5. نزدیکی فرهنگ و اقلیم ایران و ترکیه

اقامت ترکیه با امکان دریافت پاسپورت

اقامت ترکیه

بنابرآمار ارائه شده در اخبار euronews، رجب طیب اردوغان رئیس جمهور کشور ترکیه با تصویب قانونی جدید، مبلغ سرمایه‌گذاری برای دریافت حق شهروندی در ترکیه را از یک میلیون دلار به 250 هزار دلار کاهش داده است.

این بدین معنی است که شما می‌توانید با خرید ملکی با حداقل ارزش 250 هزار دلار آمریکا در کشور ترکیه، نسبت به دریافت کارت اقامت ترکیه، حقوق شهروندی و پاسپورت این کشور اقدام کنید.

اقامت ترکیه با امکان دریافت پاسپورت

مزایای اخذ پاسپورت ترکیه

 • اخذ پاسورت ترکیه، موجب گرفتن تابعیت ترکیه برای متقاضی، همسر و فرزندان زیر 18 سال وی می باشد.
 • فرد متقاضی با اخذ پاسپورت ترکیه می تواند به 148 کشور و جزایر کاراییب بدون ویزا سفر کند.
 • پاسپورت ترکیه ارزش بالایی در اتحادیه اروپا و سایر کشورها دارد.
 • فردی که پاسپورت ترکیه را دارد، در 148 کشور به راحتی می تواند برای سرمایه گذاری اقدام کند.
 • با داشتن پاسپورت ترکیه، فرد به راحتی می تواند در ترکیه خرید و فروش، کار و تحصیل نماید.

 

مدارک لازم برای اخذ پاسپورت ترکیه

 • اصل گذرنامه متقاضی و همراهان وی برای اخذ پاسپورت ترکیه مورد نیاز است.
 • متقاضی اخذ پاسپورت ترکیه باید بالای 18 سال باشد.
 • ارائه سند ازدواج و یا طلاق متقاضی اخذ پاسپورت ترکیه
 • ارائه شناسنامه متقاضی
 • ارائه گواهی عدم سوپیشینه
 • ارائه گواهی سلامت
 • گواهی تمکن مالی
 • متقاضی بتواند در حد نیاز به زبان ترکی صحبت کند.

 

error: Content is protected !!