۱۳۹۹/۰۴/۲۲

دعوت از ۲۴ کارآفرین در پذیرش جدید انتاریو

دعوت از ۲۴ کارآفرین در پذیرش جدید انتاریو

تازه‌ترین خبرها گویای این هستند که استان انتاریو در جدیدترین پذیرش خود برای ۲۴ کارآفرین از طریق مسیر مهاجرتی Entrepreneur Stream دعوتنامه صادر کرده است. برنامه‌ی مهاجرت استانی انتاریو این پذیش را در ۲۴ ژوئن برگزار کرده است.

 

متقاضیانی که Expression of Interest خود را بین ۲۲ نوامبر ۲۰۱۹ تا ۱۹ ژوئن ۲۰۲۰ دریافت کرده بودند در این پذیرش دعوت شدند. دعوتنامه‌ها برای متقاضیانی صادر شد که امتیازشان بین ۱۳۴ تا ۲۰۰ بوده است.

 

این سومین پذیرش از این نوع است که در سال ۲۰۲۰ برگزار شده و بدین ترتیب مجموع کارآفرینان دعوت شده به ۷۰ نفر رسیده است.

 

شرایط برای مسیر مهاجرتی Entrepreneur به این بستگی دارد که کسب و کار فرد کارآفرین در کجای انتاریو واقع شده است. اصلاحات اخیر نیز حداقل میزان ثروت شخصی و سرمایه گذاری را کاهش داده است.

 

کارآفرینان برای راه اندازی کسب و کار در منطقه‌ی تورنتوی بزرگ به ثروتی معادل با ۸۰۰ هزار دلار نیاز دارند، حال آن‌که این رقم قبلا ۱٫۵ میلیون دلار بود.

 

کارآفرینانی که در خارج از منطقه‌ی تورنتوی بزرگ کسب و کار راه اندازی می‌کنند به ثروتی معادل با ۴۰۰ هزار دلار نیاز دارند؛ این رقم قبلا ۸۰۰ هزار دلار بود. آن‌ها برای سرمایه گذاری در خارج از تورنتوی بزرگ به مبلغی معادل ۲۰۰ هزار دلار نیاز دارند در حالی که این رقم قبلا ۵۰۰ هزار دلار بود.

 

از جمله سایر شرایط این است که متقاضیان باید طی مدت ۶۰ ماه اخیر ۲۴ ماه سابقه و تجربه‌ی مدیریت کسب و کار داشته باشند. قبلا متقاضیان باید طی ۶۰ ماه ۳۶ ماه سابقه و تجربه‌ی مدیریت می‌داشتند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!