2024/07/16

هلند

درباره‌ی هلند

تفاوت بین Holland و Netherlands چیست ؟ Netherlands از ۱۲ ایالت تشکیل شده‌ است اما بسیاری از مردم هنگام صحبت کردن به جای اینکه از  Netherlands استفاده کنند، از «هلند» استفاده می‌کنند.

دو استان جنوبی و شمالی هلند با هم هلند هستند .

۱۲ استان با هم  Netherlands هستند .

هلند اغلب زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد که به معنای تمام  Netherlands می‌باشد.

نام رسمی این کشور پادشاهی Netherlands است . – شاه ویلم – اسکندر پادشاه ملت است . هلند در واقع تنها به معنی دو استان Noord هلند وZuid هلند است. با این حال، نام هلند اغلب زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد که به معنای تمام Netherlands است.

 

تاریخ مختصری از Netherlands و هلند بین ۱۵۸۸ و ۱۷۹۵

این منطقه که در حال حاضر Netherlands است، در گذشته جمهوری هفت ندرلند متحده بوده است. این جمهوری در سال ۱۷۹۵ به دست نیروهای فرانسوی فتح شد ونام ان جمهوری Batavian شد. ناپلئون برادرش لویی را در سال ۱۸۰۶ به عنوان پادشاه منصوب کرد و کشور را از جمهوری به پادشاهی تبدیل کرد . Netherlands پس از شکست ناپلئون به صورت حکومت پادشاهی باقی ماند. در آن زمان، منطقه‌ای به نام «هلند» بزرگ‌ترین سهم اقتصاد و ثروت کل کشور را به خود اختصاص داد. به این ترتیب این نام برای نشان دادن کل کشور به کار می‌رود.

 

چرا هلند ؟

ما به شما ۵ دلیل خوب می‌دهیم!

۱. گستره‌ی وسیعی از رشته‌ها به زبان انگلیسی تدریس می‌شود

دانشگاه‌های هلند بزرگ‌ترین ارائه دهنده‌ی  رشته‌های مختلف به زبان انگلیسی در قاره‌ی اروپا می‌باشد. بیش از ۲۱۰۰ رشته به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می‌شود.

همچنین، ۹۵ درصد از هلندی‌ها انگلیسی صحبت می‌کنند، بنابراین برقراری ارتباط در زندگی روزمره آسان است.

مهاجرت به هلند

۲. دانشگاه انگلیسی زبان با هزینه‌ی پایین

کیفیت آموزش عالی هلند به خوبی شناخته شده‌است. هزینه‌ی شهریه و زندگی به طور قابل توجهی کم‌تر از کشورهای انگلیسی‌زبان است.

همچنین فرصت‌های بورس تحصیلی بسیاری وجود دارد .

سبک آموزش هلندی، تعاملی و دانشجومحور می‌باشد. شما مهارت‌های ارزشمند مانند آنالیز، حل مسائل عملی و تفکر خلاقانه را توسعه خواهید داد.

 

۳. جامعه‌ی بین‌المللی بزرگ

بسیاری از دانشجویان بین‌المللی هلند از ۱۶۰ کشور مختلف به این کشور می‌آیند. جامعه‌ی هلند متنوع و فراگیر است. آن به شدت به فرهنگ‌های دیگر، جامعه‌ی تجاری و جهان مرتبط می‌باشد. هلندی‌ها روشنفکر و صریح هستند، بنابراین ملاقات با آن‌ها و تبادل نظر با آن‌ها آسان است.

مهاجرت به هلند

۴. مکانی عالی برای زندگی کردن

هلند با توجه به شاخص صلح جهانی ۲۰۱۸ یکی از امن‌ترین کشورها در جهان است و جز ۱۰ کشور برتر شاد جهان می‌باشد.

هلند دارای تاریخی غنی با شهرهای تاریخی به همراه بالاترین تراکم موزه در جهان است.

زیباترین مکان‌ها را می‌توانید در هلند کشف کنید.

به علاوه، هلند دروازه اروپا است! در عرض سه ساعت شما می‌توانید در پاریس باشید. لندن و برلین فقط پنج یا شش ساعت با قطار فاصله دارند.

مهاجرت به هلند

۵. فرصت‌های شغلی عالی

هلند یکی ازهجدهمین کشورهای بزرگ اقتصادی دنیا است. برخی از بزرگ‌ترین شرکت‌های چند ملیتی جهان از جمله فیلیپس، Heineken ،KLM، شل، ING و یونیلور، هلندی هستند. هلند یک رهبر جهانی در بسیاری از حوزه‌های تخصصی از جمله کشاورزی، مدیریت آب، هنر و طراحی و همچنین انرژی پایدار است.

دولت هلند خواهان جذب دانش و حفظ استعداد است. بنابراین فارغ التحصیلان بین‌المللی می‌توانند برای یک سال جهت گیری درخواست دهند. این اجازه‌ی اقامت یک ساله برای پیدا کردن یک شغل و یا آغاز یک کسب ‌و کار در طی سه سال فارغ‌التحصیلی است.

مقالات مرتبط:

پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های کشور زیبای هلند

درباره‌ی هلند

error: Content is protected !!